Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skirö AIK

Följ

Skirö AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:45

      Träning F14


      12:00
    • 10:45

      Träning F11


      12:00
    • 10:45

      Träning F9


      12:00
    • 13:00

      Sunvära/Frillesås (borta) F16


      14:45
    • 16:00

      Villa Lidköping BK (borta) Dam


      18:00
    • 17:30

      Öjaby IS (borta) B-lag Herrar


      19:30
  • 4Sön
    • 12:00

      Poolspel Jönköping. F11


      16:00
    • 13:30

      Västerås SK U-Lag (borta) U-LAG Dam


      15:30
    • 13:30

      Mölndal BK F14 (hemma) F14


      14:30
  • 5Mån
    v.6
    • 19:00

      Träning F16


      20:30
    • 19:10

      Träning Dam


      20:10
    • 19:15

      Träning U-LAG Dam


      20:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 21:00

      Träning U-LAG Dam


      22:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:30

      Poolspel U11 F14


      12:30
    • 10:45

      Träning F9


      11:45
    • 10:45

      Träning F11


      11:45
    • 15:00

      Sandvikens AIK Bandy (hemma) Dam


      17:00
    • 17:30

      Fredriksbergs BK (hemma) B-lag Herrar


      19:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F11


      17:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:45

      Träning A-Lag Herrar


      19:00
    • 18:45

      Träning F14


      19:50
    • 19:00

      Träning Dam


      20:45
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:45

      Träning F14


      12:00
    • 10:45

      Träning F11


      12:00
    • 10:45

      Träning F9


      12:00
    • 14:00

      Sunvära SK (borta) Dam


      16:00
    • 14:45

      Hammarby IF (hemma) U-LAG Dam


      17:15
  • 18Sön
    • 12:30

      Match VBK U11 F14


      14:30
    • 14:30

      Västerås SK U-Lag (hemma) U-LAG Dam


      17:10
    • 17:00

      Träning och uttagning till Smålandslaget distriktsturnering F16 F16


      19:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F11


      17:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:45

      Träning A-Lag Herrar


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:45
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning Dam


      17:30
    • 16:15

      Träning U-LAG Dam


      17:30
    • 17:45

      Träning F16


      19:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Matcher mot VBK och Jönköping F9


      12:00
    • 10:45

      Träning F14


      12:00
    • 10:45

      Träning F11


      12:00
    • 15:00

      Uppsala BoIS (hemma) Dam


      17:00
  • 25Sön
    • 13:30

      Villa-Lidköping BK U-Lag (borta) U-LAG Dam


      15:00
    • 13:30

      IFK Vänersborg F14 (hemma) F14


      14:30
    • 15:30

      IFK Vänersborg (hemma) F16


      17:00
    • 17:00

      Tjust IF BF (borta) A-Lag Herrar


      19:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F11


      17:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:45

      Träning A-Lag Herrar


      19:00
    • 18:45

      Träning F14


      19:50
    • 19:00

      Träning Dam


      20:45
  • 28Ons
  • 29Tor